Entries for 'kutbo'

22
TÜBİTAK KOBİ Ar-Ge Destekleri Bilgilendirme Semineri (Webinar – İnternet Üzerinden)

Sayın Üyemiz,

 

TÜBİTAK ve TOBB işbirliğinde KOBİ’lere yönelik verilen Ar-Ge destek ve hibeleri hakkında 1 Ekim 2020 Perşembe günü saat 14:00 'te “TÜBİTAK Ar-Ge Destekleri" konulu seminer internet üzerinden gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

22
Dijital Tarım Pazarı (DİTAP)
  Sayın ...

[Devamını oku...]

11
KVKK Semineri

Sayın Üyemiz, 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Borsamıza gönderilen yazıda;  

 

Kişisel verilerin işlenmesinde başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumayı ve kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülükleri ile uyacakları usul ve esasları düzenlemeyi amaçlayan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) ile kanun kapsamında kayıt olunması zorunlu olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi (VERBİS) hakkında 15 Eylül 2020 Salı günü saat 14:00'te 

[Devamını oku...]

09
HES Kodu İle Giriş Hk.
09
Özelleştirme İdare Başkanlığı İlan Duyurusu

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Borsamıza iletilen yazıda, T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı (İdare) tarafından ekte belirtilen taşınmazların 4046 sayılı Kanun 

[Devamını oku...]

14
Shell Benzin İstasyonlarında Borsa Üyelerine Özel İndirim

Sayın Üyemiz,


 

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Enyakıt arasında; Borsa üyelerine özel, Türkiye’de ilk defa uygulanan, araçtan inmeden yeni nesil temassız ödeme ile Enyakıt uygulaması üzerinden faydalanabilecekleri özel akaryakıt indirim anlaşması yapılmıştır.

 

[Devamını oku...]

21
08
Trendyol ile İşini Büyüt KOBİ Destek Programı

Sayın Üyemiz,

TOBB ve Trendyol “Trendyol ile İşini Büyüt” KOBİ Destek Programı’nı başlattı. Ürünlerinizi Trendyol’da milyonlarca müşteriye ulaştırmanızı sağlayacak destek programıyla ilgili bilmeniz ve başvurmak için yapmanız gerekenleri aşağıda bulabilirsiniz.

[Devamını oku...]

26
Yetenek Kapısı

Sayın Üyemiz.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Borsamıza gönderilen yazıda; Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi tarafından hizmete sunulan "Yetenek Kapısı" çevrimiçi kariyer platformunun (www.yetenekkapisi.org) işverenlerin ihtiyaç duydukları yetenekleri henüz eğitimleri devam ederken keşfetmelerine, öğrenci/mezunlar ile zaman ve mekândan bağımsız şekilde iletişim kurmalarına imkân sağladığı belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

26
VERBİS'e Kayıt Süreleri Uzatıldı

Sayın Üyemiz.


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Borsamıza gönderilen yazıda; Kişisel Verileri Koruma Kurumu'nun 23/06/2020 tarihli ve 2020/482 sayılı Kararı ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nda VERBİS'e son kayıt süreleri sizlerden gelen talepler üzerine Birliğimizce yapılan etkin girişimler sonucu aşağıdaki tabloda yer alan şekilde uzatılmıştır.

 

 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 21İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son