Entries for 'kutbo'

25
Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Tanıtım Webinarı

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Ziraat Bankası, tedarik zincirlerinde finansman kaynaklı yaşanan aksaklıkları ve tahsilat problemlerini gidermek üzere “Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi” başlatmıştır.

 

[Devamını oku...]

17
Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Ziraat Bankası, tedarik zincirlerinde finansman kaynaklı yaşanan aksaklıkları ve tahsilat problemlerini gidermek üzere “Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansmanı Projesi” başlatmıştır.

[Devamını oku...]

16
Covid - 19 Ek Önlemler Genelgesi

Sayın Üyemiz,

T.C. İçişleri Bakanlığı’nın 15.12.2020 tarih ve E-89780865-153-20856 sayılı Covid­19 Ek Önlemler konulu ekte yer verilen Genelgesi ile Koronavirüs (Covid­19) salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve hastalığın yayılım hızını 

[Devamını oku...]

01
İçişleri Bakanlığı Yeni Kısıtlama ve Tedbirler Genelgesi

Sayın Üyemiz,

 

İçişleri Bakanlığı tarafından 30.11.2020 tarihli Koronavirüs ile Mücadele Kapsamında yeni genelge yayınlanmış olup, Genelge ile ilgili ayrıntılar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

 

[Devamını oku...]

16
TOBB Üyelerine Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), üyelerine, ailelerine ve çalışanlarına özel olarak ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ imkanı sunuyor. Tanıtımı, ocak ayında TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından yapılan sigorta ürünü, NN Hayat ve Emeklilik tarafından hazırlandı.

[Devamını oku...]

07
Tablet Kampanyası Hk.

 

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle uzaktan eğitime başlayan öğrenciler için tablet kampanyası başlattı.

 

[Devamını oku...]

22
TÜBİTAK KOBİ Ar-Ge Destekleri Bilgilendirme Semineri (Webinar – İnternet Üzerinden)

Sayın Üyemiz,

 

TÜBİTAK ve TOBB işbirliğinde KOBİ’lere yönelik verilen Ar-Ge destek ve hibeleri hakkında 1 Ekim 2020 Perşembe günü saat 14:00 'te “TÜBİTAK Ar-Ge Destekleri" konulu seminer internet üzerinden gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

22
Dijital Tarım Pazarı (DİTAP)
  Sayın ...

[Devamını oku...]

11
KVKK Semineri

Sayın Üyemiz, 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Borsamıza gönderilen yazıda;  

 

Kişisel verilerin işlenmesinde başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumayı ve kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülükleri ile uyacakları usul ve esasları düzenlemeyi amaçlayan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) ile kanun kapsamında kayıt olunması zorunlu olan Veri Sorumluları Sicil Bilgi Sistemi (VERBİS) hakkında 15 Eylül 2020 Salı günü saat 14:00'te 

[Devamını oku...]

09
HES Kodu İle Giriş Hk.
Sayfa 1 / 22İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   


 

 

 

 

 

İsmail Bayram EŞİT