18
KÜTBO'da Kişisel Gelişim Eğitimleri Verildi

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) 2019 Yılı eğitim planı dahilinde, üst yönetim ve personel eğitimleri gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

17
KÜTBO "Kurumsal KOBİLER" Projesi Başarıyla Tamamlandı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından Zafer Kalkınma Ajansına sunulan proje dahilinde, Borsa Üyelerinin kurumsallaşma yapısını oluşturması ve tamamlaması konusunda vermiş olduğu eğitim ve danışmanlık faaliyetleri başarıyla sonuçlandırıldı.

[Devamını oku...]

11
“15 Temmuz Darbe Girişiminin Sosyopolitik Analizi Paneli” Gerçekleştirildi

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri kapsamında, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) tarafından “15 Temmuz Darbe Girişiminin Sosyopolitik Analizi” başlıklı panel gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

10
Kütahya Borsa ve Odalarından Vali Ömer Toraman'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati GÜLTEKİN, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmet ÖZOTRAÇ, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE ve Meclis Başkanı İlhami AYDIN Kütahya Valisi Dr. Ömer TORAMAN’a ziyarette bulundular.

 

[Devamını oku...]

05
KÜTBO'dan Üyelerine Kurumsallaşma Desteği

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından Zafer Kalkınma Ajansına sunulan proje dahilinde, Borsa Üyelerinin kurumsallaşma yapısını oluşturması ve tamamlaması konusunda eğitim ve danışmanlık desteği verildi.

 

 

[Devamını oku...]

03
KÜTBO ve KUTSO'dan Eğitime Bir Destek Daha

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) ile Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Sosyal Sorumluluk faaliyetleri dahilinde vermiş oldukları eğitim desteğine, Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü kapsamında öğrencilere burs desteğini de ekledi.

 

[Devamını oku...]

28
KÜTBO ve Kütahya Belediyesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ve Kütahya Belediyesi arasında yapılacak çalışma ve projeler için işbirliği protokolü imzalandı.

 

[Devamını oku...]

25
Kütahya Borsa ve Odalarından Güçbirliği

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati GÜLTEKİN, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmet ÖZOTRAÇ, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE ve Meclis Başkanı İlhami AYDIN Kütahya ve Balıkesir arasındaki kurumlarda ikili ilişkilerin ve işbirliğinin arttırılması ve ortak hareket edilmesi için fikir alışverişinde bulunmak üzere, Balıkesir Valiliği, Balıkesir Büyük Şehir Belediye Başkanlığı, Balıkesir Ticaret Odası ve Balıkesir Ticaret Borsası’na ziyarette bulundular.

 

[Devamını oku...]

22
30 Ağustos Zafer Bayramı Hazırlık Toplantısı Yapıldı

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıl dönümü kutlama programı hazırlık toplantısı gerçekleştirildi.


Vali Dr. Ömer Toraman başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Belediye Başkan Vekili Ali İhsan Ertaş, DPÜ Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören, Vali Yardımcısı Arif Yalçın, Altıntaş Kaymakamı Mustafa Sait Arcaklıoğlu, Dumlupınar Kaymakamı Abdulkerem Abbasoğlu, Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yasemin Yol, 

[Devamını oku...]

07
Selçuk Ticaret Odası Başkanı Koray Yolcu'dan Başkan Gültekin'e Ziyaret

 

Selçuk Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Kütahya Doğa Koleji Yöneticilerinden Koray Yolcu, beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

 

 

[Devamını oku...]

07
KÜTBO Yönetiminden İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Koyak'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak’a ziyarette bulundu. 

[Devamını oku...]

07
KÜTBO'dan Yönetiminden İl Genel Meclis Başkanı Yılmaz'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kütahya İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.  

 

[Devamını oku...]

03
Murat Arık'tan Başkan Gültekin'e Ziyaret

Kütahya Belediye Başkan Yardımcılarından Murat Arık, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e nezaket ziyaretinde bulundu.

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Borsa proje ve faaliyetlerinden bahsederek, İlin sosyo ekonomik konuları üzerinde fikir alışverişinde bulundu. Kurumlar arası işbirliğinin önemine vurgu yapılan ziyarette, İki kurum arasında ortak projeler geliştirilebileceği belirtildi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Necati Gültekin, Belediye Başkan Yrd. Murat Arık’a teşekkür etti. 

[Devamını oku...]

02
KÜTBO TOBB 75.Genel Kuruluna Katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 75’inci Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımıyla, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (ETÜ) Salonu’nda gerçekleştirildi.

[Devamını oku...]

29
"Çocuk Gözüyle Tarım" Resim Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından Ülkemizin gelişiminde ve kalkınmasında önemli yeri olan tarımın, genç nesillere aşılanması, sevdirilmesi ve özendirilmesi adına “Çocuk Gözüyle Tarım” teması adı altında KÜTBO ve Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen resim yarışması sonucunda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 30İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son