Entries for 'kutbo'

15
STK'lardan Barış Pınarı Harekâtına Destek Açıklaması

Türkiye Barolar Birliği, Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ), Memur Sendikaları Konfederasyonu (MEMUR-SEN), Türkiye Emekliler Derneği, Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK), Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ), Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (KAMU-SEN), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), Ticaret ve Sanayi Odaları ile Ticaret Borsaları başkan ve temsilcileri,81 ilde eş zamanlı olarak ortak düzenledikleri basın toplantısı ile Barış Pınarı Harekatı’nı desteklediklerini açıkladılar.

[Devamını oku...]

14
Başkan Gültekin, Bakü'deki Türk Dili Konuşan Ülkeler İş Formu'na Katıldı

Türk Ticaret ve Sanayi Odası ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de altı ülkenin iş insanlarının katıldığı Türk Dili Konuşan Ülkeler İş Formu düzenlendi.

 

İş Forumu’na Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin katıldı.  

[Devamını oku...]

11
Sivil Toplum Örgütlerinden Barış Pınarı Harekatı’na Tam Destek

 Türkiye Barolar Birliği, Hak İşçi Sendikaları Konfederasyonu (HAK-İŞ), Memur Sendikaları Konfederasyonu (MEMUR-SEN), Türkiye Emekliler Derneği, Türkiye Esnaf ve Sanatkârlar Konfederasyonu (TESK), Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ), Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonu (KAMU-SEN), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) başkan ve temsilcileri, düzenledikleri basın toplantısı ile Barış Pınarı Harekatı’nı desteklediklerini açıkladılar.​

[Devamını oku...]

09
Gediz TSO Yönetiminden KÜTBO'ya Ziyaret

Gediz Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Öztürk, beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

 

KÜTBO ve Gediz TSO üyelerinin memnuniyetin arttırılması yönünde yapılacak ortak çalışma ve projeler üzerinde görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette, ayrıca güncel ve ekonomik konalar hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

 

Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Gediz Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Öztürk’e teşekkür etti. 

[Devamını oku...]

09
KÜTBO ve Kütahya Barosu Arasında İşbirliği

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ve Kütahya Barosu arasında “Hukuk Okur Yazarlığı Projesi” işbirliği protokolü imzalandı.

[Devamını oku...]

08
Kütahya'da Hayat Boyu Öğrenme Şenlikleri Düzenlendi

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce açılan kurslardaki ürünlerin sergilenmesi, kurslardaki öğrenme tekniklerinin gösterilmesi ve hayat boyu öğrenme hususunda farklılık oluşturulması amacıyla Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından “Kütahya Hayat Boyu Öğrenme Şenlikleri” düzenlendi.

[Devamını oku...]

06
TOBB Türkiye 100 Programı

Sayın Üyemiz.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Borsamıza gönderilen yazıda; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden tarafımıza ulaşan yazıda; TOBB öncülüğünde Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi/TOBB ETÜ) işbirliğinde, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerini belirlemek üzere, 2011 yılından beri “TOBB Türkiye 100” yarışmasının düzenlenmekte olduğu bildirilmektedir

 

[Devamını oku...]

23
KÜTBO Eylül Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Eylül ayı Olağan Meclis toplantısı, Meclis Başkanı Halit Topbaş başkanlığında ilgili gündem maddeleriyle gerçekleşti. 

[Devamını oku...]

20
Kütahya'da Ahilik Haftası Kutlandı

13. yüzyılda yaşayan Ahi Evran'ın insani ve ahlaki felsefesini yaşatmak, geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla düzenlenen 32. Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (KÜTESOB) tarafından bir program düzenlendi.

[Devamını oku...]

19
Başkan Gültekin, Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesine Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Ankara Ticaret Odası (ATO) tarafından düzenlenen”2.Uluslararası Coğrafi İşaretli Ürünler Zirvesi”ne katıldı.

 

 

[Devamını oku...]

18
Kütahya'da "Ahilik Haftası Kutlamaları" Başladı

13. yüzyılda yaşayan Ahi Evran'ın insani ve ahlaki felsefesini yaşatmak, geliştirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla düzenlenen 32. Ahilik Haftası etkinlikleri Kütahya’da başladı.

 

Kütahya Ticaret Borsası adına Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş ve Genel Sekreter Yasemin Yol’un katıldığı program, Atatürk Anıtına çelenk sunma töreni ile başladı. Pazar Yerinin Dualar ile açılması ve esnaf  

[Devamını oku...]

13
Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Veli Oğuz'dan KÜTBO'ya Ziyaret

Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreter’i Veli Oğuz, Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

13
“Merkez Bankası’nın faiz indirimlerini sürdürmesi, iş dünyasına moral veriyor"

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Merkez Bankası’nın bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını indirmesine ilişkin olarak değerlendirmelerde bulundu.​

Hisarcıklıoğlu değerlendirmesinde şunları kaydetti:

[Devamını oku...]

12
KÜTBO Yönetiminden İl Tarım ve Orman Müdürü Özçalık'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Meclis Başkan Yrd. Özkan İnci, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ali Doğanay, Meclis Üyesi İsmail Akıncı ve Genel Sekreter Yasemin Yol Kütahya İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Özçalık’a nezaket ziyaretinde bulundu.

[Devamını oku...]

04
Başkan Gültekin, Eskişehir Tarım Fuarına Katıldı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin Eskişehir'de TÜYAP Tarım Fuarına katıldı.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 24İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son