22
KÜTBO Yönetiminden DPÜ Rektörü Kazım Uysal'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin başkanlığındaki heyet, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Kâzım Uysal’a nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarete KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Bşk. Yrd. Ali Okumuş, TOBB Oda-Borsa İl Akademik Danışmanı ve Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dr.Öğr.Üyesi İçlem Er ve KÜTBO Genel Sekreteri Yasemin Yol katıldı.

 

[Devamını oku...]

05
KÜTBO Kalite Denetiminden Başarıyla Geçti

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) hizmet kalitesini arttırarak, sürekliliğini sağlamak üzere uyguladığı TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi periyodik denetimi ve 10002 Müşteri Memnuniyet sistemi tekrar değerlendirme denetimi 05 Ağustos 2019 tarihinde, Türk Loydu İktisadi İşletmesi Baş Denetçisi H.Ali Güneş ve Ayşe Nur Atay tarafından yapıldı. 

[Devamını oku...]

30
Milletvekili Ahmet Tan'dan Başkan Gültekin'e Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AKP) Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, AKP Merkez İlçe Başkanı Muhterem Kılıç ve beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’e ziyarette bulundu.

[Devamını oku...]

29
TÜRİB Platformu Kullanım Kılavuzu
27
Tarım Sektörü 3.Tarım Orman Şurası’nda Bir Araya Geldi

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın kısa, orta ve uzun dönem stratejilerini belirlenmesine katkı sağlamak üzere tarım ve hayvancılık sektörüne katkı sağlayan kurum, oda ve STK ve çiftçi temsilcilerinin katılımı ile Tarım ve Orman sektöründe Türkiye'nin yeni yol haritasının belirleneceği 3. Tarım Orman Şurası hazırlıkları kapsamında düzenlenen Ortak Akıl Toplantısı gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

23
Doğa Kolejinden KÜTBO Üyelerine Özel Eğitim İndirimi

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Kütahya Doğa Koleji arasında Borsa üyeleri ve çalışanlarının eğitim hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilmesi amacıyla protokol imzalandı.

 

[Devamını oku...]

18
KÜTBO'da Kişisel Gelişim Eğitimleri Verildi

Kütahya Ticaret Borsası’nın (KÜTBO) 2019 Yılı eğitim planı dahilinde, üst yönetim ve personel eğitimleri gerçekleştirdi.

[Devamını oku...]

17
KÜTBO "Kurumsal KOBİLER" Projesi Başarıyla Tamamlandı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından Zafer Kalkınma Ajansına sunulan proje dahilinde, Borsa Üyelerinin kurumsallaşma yapısını oluşturması ve tamamlaması konusunda vermiş olduğu eğitim ve danışmanlık faaliyetleri başarıyla sonuçlandırıldı.

[Devamını oku...]

11
“15 Temmuz Darbe Girişiminin Sosyopolitik Analizi Paneli” Gerçekleştirildi

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anma etkinlikleri kapsamında, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) tarafından “15 Temmuz Darbe Girişiminin Sosyopolitik Analizi” başlıklı panel gerçekleştirildi. 

[Devamını oku...]

10
Kütahya Borsa ve Odalarından Vali Ömer Toraman'a Ziyaret

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati GÜLTEKİN, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmet ÖZOTRAÇ, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE ve Meclis Başkanı İlhami AYDIN Kütahya Valisi Dr. Ömer TORAMAN’a ziyarette bulundular.

 

[Devamını oku...]

05
KÜTBO'dan Üyelerine Kurumsallaşma Desteği

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) tarafından Zafer Kalkınma Ajansına sunulan proje dahilinde, Borsa Üyelerinin kurumsallaşma yapısını oluşturması ve tamamlaması konusunda eğitim ve danışmanlık desteği verildi.

 

 

[Devamını oku...]

03
KÜTBO ve KUTSO'dan Eğitime Bir Destek Daha

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) ile Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Sosyal Sorumluluk faaliyetleri dahilinde vermiş oldukları eğitim desteğine, Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü kapsamında öğrencilere burs desteğini de ekledi.

 

[Devamını oku...]

28
KÜTBO ve Kütahya Belediyesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ve Kütahya Belediyesi arasında yapılacak çalışma ve projeler için işbirliği protokolü imzalandı.

 

[Devamını oku...]

25
Kütahya Borsa ve Odalarından Güçbirliği

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati GÜLTEKİN, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmet ÖZOTRAÇ, Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut EFE ve Meclis Başkanı İlhami AYDIN Kütahya ve Balıkesir arasındaki kurumlarda ikili ilişkilerin ve işbirliğinin arttırılması ve ortak hareket edilmesi için fikir alışverişinde bulunmak üzere, Balıkesir Valiliği, Balıkesir Büyük Şehir Belediye Başkanlığı, Balıkesir Ticaret Odası ve Balıkesir Ticaret Borsası’na ziyarette bulundular.

 

[Devamını oku...]

22
30 Ağustos Zafer Bayramı Hazırlık Toplantısı Yapıldı

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıl dönümü kutlama programı hazırlık toplantısı gerçekleştirildi.


Vali Dr. Ömer Toraman başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Belediye Başkan Vekili Ali İhsan Ertaş, DPÜ Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören, Vali Yardımcısı Arif Yalçın, Altıntaş Kaymakamı Mustafa Sait Arcaklıoğlu, Dumlupınar Kaymakamı Abdulkerem Abbasoğlu, Kütahya Ticaret Borsası Genel Sekreteri Yasemin Yol, 

[Devamını oku...]

Sayfa 2 / 31İlk   Geri   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son