25

EGE Bölgesinde Bulunan Ticaret Borsalarının Meclis Kurulu Başkanları, Yönetim Kurulu Başkanları ve Genel Sekreterleri İle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Borsalar Müdürü Katıldı.

Borsalar arasındaki diyalogun güçlendirilmesi, kurumlarımızı ve üyelerimizin sorunlarının görüşüldüğü, ortak çözümler üretilen toplantı sonunda İlimiz Çavdarhisar İlçesi Sınırları içerisinde bulunan Dünyanın İlk Borsası’na gezi düzenlenerek ilimizin tanıtımına katkıda bulunuldu. 

[Devamını oku...]

30

İlimizin tanıtımını yaparak, Tarım ve Hayvancılık alanlarında gelişimini sağlamak ve Üyelerimizin İş imkânlarını güçlendirmek amacıyla, Tarım ve Hayvancılık Sektörünün önemli temel taşları arasında bulunan Kütahya Ticaret Borsası, Kütahya Tarım İl Müdürlüğü, Tarım Kredi Kooperatifleri, Kütahya Bölge Birliği, Kütahya İl ve İlçe Ziraat Odaları ile İş Birliğinde çalışarak Tertip Komitesi oluşturulmuş ve İlimiz İçin büyük öneme sahip olan Kütahya Tarım, Hayvancılık, Seracılık ve Süt Endüstrisi Fuarı (KÜTAF) 16- 19 Nisan 2009 Yılında bölge üreticisine kapılarını açmıştır.

[Devamını oku...]

15
KÜTAHYA TİCARET BORSASI BÖLCEK İLK/ORTA OKULU  2008
Kütahya Ticaret Borsası’nın katkılarıyla, ‘Kütahya Ticaret Borsası Bölcek İlköğretim Okulu” yaptırılmıştır. 10 Derslikli, Bilgisayar ve Fen Laboratuar...

[Devamını oku...]

Sayfa 2 / 2İlk   Geri   1  [2]  İleri   Son