28
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI 100. YIL ÖZEL KUTLAMA MESAJI
Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin,  Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Bugün, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100. yılını kutlamanın gururunu ve heyecanını yaşıyoruz. 29 Ekim 1923'te, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün liderliğinde, milletimizin azim ve kararlılığıyla kurulan Türkiye Cumhuriyeti, bir asırdır aydınlık bir geleceği temsil ediyor.

[Devamını oku...]

30
BAŞKAN GÜLTEKİN'DEN 30 AĞUSTOS BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Kütahya Ticaret Borsası Başkanı Necati Gültekin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. Yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Büyük Zafer 30 Ağustos ve Kütahya’nın Kurtuluş yıl dönümünde Başkan Gültekin mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olan ve Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerini atan Büyük Zafer'in 101. yıl dönümünü bir kez daha gururla ve sevinçle kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

[Devamını oku...]

20
Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayan Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, toplumun tüm kesimlerinin büyük bir sevinçle karşıladığı dini ve milli günlerin Türk Milletinin birlik, beraberlik, barış ve huzur içinde yaşamasını sağlayan özel günler olduğunu fakat bu bayramın büyük bir burukluk içerisinde geçeceğini söyledi.

Bayramların yardımlaşma ve dayanışmanın üst seviyelere çıktığı, birlik, beraberliklerin en sıcak şekilde hissedildiği özel günler olduğunu belirten Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Borsa üyelerinin ve vatandaşların Ramazan Bayramını kutladı.

[Devamını oku...]

10
"Atatürk'ü Özlem ve Minnetle Anıyoruz"

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’in Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 84. Yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Ulu Önder Atatürk’ün Eserlerini sonuna kadar sahip çıkacağız, Çizdiği yolda yürüyeceğiz dedi.

 

[Devamını oku...]

28
BAŞKANI NECATİ GÜLTEKİN’DEN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Cumhuriyet Bayramı’nın 99.yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı. KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, mesajında Cumhuriyetin 99'uncu yaşını büyük bir gurur ve sevinçle kutladıklarını belirtti.

[Devamını oku...]

19
BAŞKAN GÜLTEKİN’DEN MUHTARLAR GÜNÜ MESAJI
Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, “19 Ekim Muhtarlar Günü” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı;

Muhtarların hem milleti, hem de devleti temsil gibi önemli bir görev yürüttüklerine vurgu yapan Başkan Gültekin, Vatandaşlarımızın kamu ve yerel yönetimlerce gerçekleştirilen hizmetlerle buluşması, insanımızın mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için kamu ve yerel yönetimler arasında önemli bir köprü vazifesi olduğunu söyledi. 

[Devamını oku...]

30
Başkan Gültekin'den 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yıldönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Gültekin mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Tarihi zaferlerle dolu aziz milletimiz ve şanlı ordumuzun, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazandığı büyük zaferin 100. yıl dönümünü kutlamanın heyecanını ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

[Devamını oku...]

02

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin,  bayram sevincinin yüreklerde kalıcı olmasını dileyerek, “Bu sevinci en güzel yaşayanlar; gönül kazanan, yardımlaşan ve kardeşçe birbirine sarılanlardır. Bayramın bütün inananlara huzur, refah ve güzellikler getirmesini diliyorum” dedi.

[Devamını oku...]

29
CUMHURİYETİMİZİN 98’İNCİ YILI KUTLU OLSUN

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin; Türk Milletinin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde Kurtuluş Savaşı’nı kazanarak, bunu Cumhuriyetle taçlandırdığı günün 98’inci yıldönümünü kutlamanın gurur ve coşkusunu yaşadıklarını kaydederek şu ifadelere yer verdi:

[Devamını oku...]

30
30 Ağustos; Dünyaya Örnek Destansı Bir Zaferdir!
Kütahya Ticaret Borsası Başkanı Necati Gültekin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. Yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
 
Büyük Zafer 30 Ağustos ve Kütahya’nın Kurtuluş yıl dönümünde Başkan Gültekin mesajında şu ifadelere yer verdi;

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 5İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  İleri   Son   

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç