Entries for Ocak 2022

20
Kütahya Valiliği İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü'nden Borsamıza gönderilen yazıda; Teknoloji alanında faaliyet gösteren önemli kurum ve kuruluşlarımızın da katkılarıyla düzenlenen Teknofest, ev sahipliği yaptığı teknoloji yarışmaları, teknoloji gösterimleri, hava gösterileri, girişimcilik zirvesi gibi etkinlikler ile Milli Teknoloji Hamlesinin en büyük platformlarından biri haline gelen “Teknofest 2022” Bu yıl Samsun ilinde 30 Ağustos-4 Eylül 2022 tarihleri arasında Samsun Çarşamba Havalimanında gerçekleştirileceği belirtilmekte olup  festival kapsamında üzenlenecek teknoloji yarışmaları için açılan başvurular ile başlandığını ve  Teknofest Karadeniz için yarışmalara son başvuru tarihi 28 Şubat 2022 tarihi olduğu bildirilmiştir

[Devamını oku...]

18
Sayın Üyemiz, 

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Kütahya İl Koordinatörlüğü tarafından Borsamıza gönderilen yazıda; Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu olarak 14 Ocak 2022 tarihinde toplam destek bütçesi 40 milyon Avro olan IPARD II Programının 11. Başvuru Çağrı İlanına çıkıldığı bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

14
Sayın Üyemiz, 
Kütahya Valiliği İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü tarafından Borsamıza gönderilen yazıda; 3516 sayılı kanun gereği ticarete konu ve kamu yararı olan Ölçü ve Ölçü aletlerinin muayene zorunluluğu bulunmakta olup, ilimiz ve ilçelerinde bulunan Ölçü ve Ölçü aleti sahiplerinin, periyodik muayene zamanı gelmiş ölçü aletlerinin muayene yükümlülüklerini yerine getirmesi için gerekli duruların yapılması gerektiği belirtilmiştir.

[Devamını oku...]

12
Sayın Üyemiz, 

Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Lisans Üstü  Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü tarafından Borsamıza gönderilen yazıda; Üniversite tarafından tezsiz yüksek lisans proğramlarının başladığı bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

11
Sayın Üyemiz, 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Borsamıza gönderilen yazıda;
2022 Yılı Enerji Verimliliği Haftası Etkinlikleri kapsamında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Sektör Meclisleri Başkanlarının konuşmacı olarak katılacağı ve enerji verimliği politikaları ve enerji verimliliğine yönelik yatırımların değerlendirileceği panelimizde katılımcıların soruları cevaplandırılacağı bildirilmektedir. 

[Devamını oku...]

10
Dijital Dönüşüm, E-Ticaret Eğitimi ve Danışmanlığı
Sayın Üyemiz,
Borsamızın Zafer Kalkınma Ajansı tarafından onaylanan “Dijital Dönüşüm İçin KÜTBO” projesi kapsamında Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Eğitimi gerçekleştirilecek ve Danışmanlık Hizmeti verilecektir.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 2İlk   Geri   [1]  2  İleri   Son   
Tüm Duyurular

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç