Entries for Ekim 2019

25
Kobilere Yönelik Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası Eğitimi

Sayın Üyemiz,

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ) yaşadığı riskleri ortadan kaldırmak için hazırlanan "Kobilere yönelik Devlet Destekli Ticari Alacak Sigortası" hakkında 06 Kasım 2019 Çarşamba günü Halk Bankası Genel Müdürlüğü Ticari Alacaklar Uzmanı Fehmi Gökhan Gürsoy tarafından borsamızda gerçekleştirilecek eğitime teşriflerinizi bekleriz.

[Devamını oku...]

21
Albaraka Türk'ten KÜTBO Üyelerine Özel Kobi Destek Finansmanı Kampanyası

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Albaraka Türk arasında Borsa üyelerine yönelik Özel KOBİ Destek Finansman Kampanyası için protokol imzalanmıştır.

İmzalanan protokol ile Albaraka’da Kobi Destek Finansmanı Kampanyası ile Kobilerimizin ihtiyacı beklemiyor.

[Devamını oku...]

08
Kenya'da Altın Ticaretiyle İlgili Dolandırıcılık hk.

Sayın Üyemiz.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Borsamıza gönderilen yazıda; Dışişleri Bakanlığı'nın Nairobi Büyükelçiliğimizden aldığı yazıya atfen; Kenya'daki altın ticaretiyle ilgili dolandırıcılık vakalarının geçtiğimiz Mayıs ayında Dubai Emiri Mohammed bin Raşit El Maktum'un da bu kapsamda dolandırıldığının ortaya çıkmasıyla yeniden uluslararası gündeme taşındığı ve bu alanda faaliyet gösteren dolandırıcılık şebekelerinin mağdurları arasında vatandaşlarımızın da bulunduğu bildirilmektedir. 

[Devamını oku...]

07
TOBB Türkiye 100 Programı

 Sayın Üyemiz.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Borsamıza gönderilen yazıda; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden tarafımıza ulaşan yazıda; TOBB öncülüğünde Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı (TEPAV) ve TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi/TOBB ETÜ) işbirliğinde, Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerini belirlemek üzere, 2011 yılından beri “TOBB Türkiye 100” yarışmasının düzenlenmekte olduğu bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

01

Sayın Üyemiz.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden Borsamıza gönderilen yazıda; 28 Kasım – 01 Aralık 2019 tarihleri arasında Dünya Helal Zirvesi 2019 ve 7. İslam İşbirliği Teşkilatı Helal Expo, Cumhurbaşkanlığı yüksek himayelerinde "Tüm Nesiller için Helal: Ailenin ve Gençliğin Önemi" teması ile İstanbul Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecektir.

 

[Devamını oku...]

Tüm Duyurular

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç