Entries for Ekim 2022

31
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Borsamıza gönderilen yazıda;
Pretorya Büyükelçiliğimizden alınan yazıya atfen, Ticaret Bakanlığı ile Güney Afrika Cumhuriyeti (GAC) Yatırım Ofisi işbirliğiyle 11 Kasım 2022 tarihinde Johannesburg Ticaret Odası'nda "Türkiye Ticaret ve Yatırım Günü" etkinliğinin düzenlenmesinin planlandığı bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

27
Sayın Üyemiz,

Kütahya Valiliği İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü tarafından Borsamıza gönderilen 24.10.2022 tarihli 4137659 sayılı yazısı;

30 Nisan-6 Mayıs 2023 tarihleri arasında İstanbul’da Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali düzenleneceği bildirilmektedir.

Düzenlenen teknoloji yarışmalarında 100’ün üzerinde ülkeden katılımcı yer alacağı gibi, birçok yabancı misyon temsilcileri ve heyetler tarafından ziyaret edilecek olan Teknofest 2023 teknoloji yarışmaları için son başvuru tarihi 20.11.2022 Olduğu belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

26
TMO Genel Müdürlüğü Eskişehir Başmüdürlüğünün tarafımıza göndermiş olduğu yazıda;
Bilindiği üzere Kuruluşumuz stoklarında bulunan arpalar besici ve yetiştiricilere yönelik olarak ilgi talimatları ile satışa açıldığı bildirilmektedir.
Hali hazırda aylık fiili tüketimi 250 ton altı besici yetiştiriciler için üretici örgütleri üzerinden (birlik/oda/kooperatif), aylık fiili tüketimi 250 ton üstü besici yetiştiriciler için ise direkt bireysel başvurular devam etmektedir.

[Devamını oku...]

26
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Borsamıza gönderilen yazıda;
Ticaret Bakanlığı'ndan alınan bir yazı ile "Uluslararası Anbar Fuarı"nın Irak'ın Anbar şehrinde 10-20 Aralık 2022 tarihleri; "Irak 14. Tarım Fuarı"nın ise Irak'ın başkenti Bağdat'ta 14-21 Mart 2023 tarihleri arasında düzenleneceği ifade edilmektedir.  

[Devamını oku...]

26
Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Borsamıza gönderilen 25.10.2022 tarihli ve 11049 sayılı yazısı;

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında Mesleğim Hayatım İş ve Staj Programı İş Birliği Protokolü imzalanmış olup öğrenci ve mezunlara ulusal ve uluslararası şirketler bünyesinde staj ve istihdam olanaklarının sağlanması amacıyla https://mhbasvuru.meb.gov.tr/login internet sitesi hazırlanarak kullanıma açıldığı bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

25
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Borsamıza gönderilen yazıda;
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin girişimleriyle Kredi Garanti Fonu tarafından KOBİ ve KOBİ dışı inşaat firmalarının asgari %30'u tamamlanmış ve henüz tamamı bitmemiş konut projelerinin tamamlanması amacıyla "İnşaat Hizmetleri Finansman Destek Paketi" yayınlandığı bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 6İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  İleri   Son   
Tüm Duyurular

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç