Entries for Kasım 2014

19
İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURUL SEÇİMLERİ

Sayın Üyemiz,Yenilenen TOBB Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Çalışma Usul ve Esasları ile TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Çalışma Usul ve Esasları gereğince Borsamız TOBB İl Kadın Girişimciler Kurul Üyeleri seçim yoluyla yeniden belirlenecektir. Kütahya TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulunda Borsamız üyesi olarak yer almak isteyen üyelerimizin firma yetkilisi olmaları ve en geç 24.11.2014 tarihine kadar Borsamıza başvurmaları gerekmektedir.

[Devamını oku...]

18
İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU SEÇİMLERİ

Sayın Üyemiz, Yenilenen TOBB Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Çalışma Usul ve Esasları ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Çalışma Usul ve Esasları gereğince Borsamız TOBB İl Genç Girişimciler Kurul Üyeleri seçim yoluyla yeniden belirlenecektir. Kütahya TOBB İl Genç Girişimciler Kurulunda Borsamız üyesi olarak yer almak isteyen üyelerimizin firma yetkilisi olmaları, 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşından gün almamış olmaları ve en geç 24.11.2014 tarihine kadar Borsamıza başvurmaları gerekmektedir.

[Devamını oku...]

Tüm Duyurular

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç