Entries for Şubat 2018

20
Üye Bilgi Güncellemeleri
07
NPE 2018 Plastik Fuarı

Sayın Üyemiz,

  

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Ticaret Müsteşarlığı Ankara Ofisi’nden Borsamıza gelen yazıda;

 

Amerikan Büyükelçiliği Ticaret Müsteşarlığı olarak ABD ve Türkiye’nin arasındaki ticaret hacmini arttırmaya ve iki ülkenin firmalarının ortak çalışmalar geliştirmelerine destek olmaya yönelik  programlar yürütmekte oldukları (http://2016.export.gov/turkey), bu çerçevede 7-11 Mayıs 2018 tarihlerinde Orlando’da gerçekleşecek NPE 2018 Uluslararası Plastik Fuarı’na Türk iş adamlarından oluşan bir heyet götürecekleri bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

05
Fas Dirhemi Kur Değişikliği

Sayın Üyemiz,

 

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’dan Borsamıza gönderilen yazıda;

T.C. Ekonomi Bakanlığı'nın konuyla ilgili yazısına atfen, Fas Krallığı'nda uzun zamandır uygulanmakta olan sabit kur rejiminin Fas Hükümeti'nce 15 Ocak 2018 tarihinde sonlandırıldığı ve söz konusu kur rejimi değişikliğinin kademeli olarak gerçekleştirileceği iletilmektedir.

 

[Devamını oku...]

05
Slovakya-İnternet Dolandırıcılığı

Sayın Üyemiz,

  

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’dan Borsamıza gelen yazıda;

 

Bratislava Ticaret Müşavirliği’nden iletilen yazıya istinaden, Türkiye’deki firmalarımız tarafından yapılan bazı başvurularda; internet dolandırıcıları tarafından Slovakya’da bulunan bazı bankaların hesaplarının kullanıldığı belirtilerek, firmaların ticari faaliyete konu ödemeleri için Slovakya’daki banka isim ve hesap numaraları bilgisinin ilgili firma tarafından gönderiliyor gibi elektronik postalarına iletildiği ve firmaların maddi kayba uğradıkları belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

01
Kiralık İlanı
Tüm Duyurular

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç