Entries for Mart 2024

29
Sayın Üyemiz,
(Üyeye Özel)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Borsamıza gönderilen 25.03.2024 tarihli 3236 sayılı yazıda;

Ticaret Bakanlığından alınan bir yazı ile bitkisel ve hayvansal ürün taşıyan tırların numunelerinin Kapitan Andreevo Sınır Kapısında incelenmesine olanak sağlayacak bir laboratuvarın 29/02/2024 tarihinde faaliyete başladığı ve Mart ayının sonu gibi optimal kapasiteye ulaşacağı bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

26
Sayın Üyemiz,
(Üyeye Özel)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Borsamıza gönderilen 25.03.2024 tarihli 3236 sayılı yazıda;

Sri Lanka Ankara Büyükelçiliği'nden alınan bir yazı ile, Sri Lanka Seylan Petrol Depolama Terminalleri Limited tarafından yayınlanan ihale ilanı duyurusu iletilmekte ve söz konusu ihalenin kapanış tarihinin 22 Nisan 2024 olduğu bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

26
Sayın Üyemiz,
(Üyeye Özel)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Borsamıza gönderilen 22.03.2023 tarihli 3111 sayılı yazıda;

Cumhurbaşkanımızın önümüzdeki dönemde Irak'a bir ziyaret gerçekleştirileceği bildirilmekte olup ziyarette faydalanmak üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden bir bilgi notu talep edilmektedir.

[Devamını oku...]

26
Sayın Üyemiz,
(Üyeye Özel)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Borsamıza gönderilen 22.03.2024  tarihli, 3125 sayılı yazıda;

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı Girişimcilik Dairesi Başkanlığı'nın yazısı ile girişimciliğin Avrupa çapında kamu kurum ve kuruluşlarının desteği ve teşviki ile geliştirilmesini ifade eden ve Avrupa Komisyonu'nun sponsorluğunda 2006 yılından bu yana düzenlenen Avrupa Girişimciliği Teşvik Ödülleri yarışmasına 2011 yılından itibaren Türkiye'nin de katıldığı, ödül programının ülkemizde duyurulması ve belirlenen iki adayın Komisyona bildirilmesi konusunda da KOSGEB'in görevlendirildiği belirtilmiştir.

[Devamını oku...]

26
Sayın Üyemiz,
(Üyeye Özel)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Borsamıza gönderilen 21.03.2024  tarihli, 3102 sayılı yazıda;

Ticaret Bakanlığı'ndan alınan bir yazı ile Bangladeş'te kamuya ait "Bangladesh Petroleum Exploration & Production Company Ltd - (BAPEX)"in, "Bangladeş'te anahtar teslimi olarak 2000 HP AC-AC VDF Tipi 5000(+) metre kapasiteli kara sondaj kulesi ve teçhizatları ile ilgili tesisler ve zorunlu yedek parçaların tasarımı, mühendisliği, satın alınması, temini, montajı, devreye alınması, test edilmesi ve sondaj sırasında her türlü bakım hizmeti" konulu uluslararası bir ihale duyurusunun yapıldığı iletilmektedir.

[Devamını oku...]

25
Sayın Üyemiz,
(Üyeye Özel)

TOBBUYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi tarafından Borsamıza gönderilen yazıda;

TOBBUYUM Arabuluculuk ve Uyuşmazlık Çözüm Merkezi tarafından İş dünyasındaki uyuşmazlıklarının hızlı ve etkin çözülebilmesi açısından Müzakere mekanizmasının şirketlerimizde kurulması ve nitelikli Müzakericiler yetiştirilmesi için TOBBUYUM MÜZAKERE OKULU'nun kurulmuş olduğu belirtilmektedir.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 4İlk   Geri   [1]  2  3  4  İleri   Son   
Tüm Duyurular

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç