20

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden yapılan tebligat uyarınca, üyelerimizin Borsa kayıtları esas alınarak yapılan inceleme neticesinde, faaliyet gösterdikleri ağırlıklı iştigal konuları ile Borsamızda mevcut bulundukları meslek grupları uyumsuz olduğu tespit edilen üyelerimizin meslek gruplarında değişiklik yapılması zorunluluğu doğmuştur.
 

Söz konusu değişiklikler Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne bildirilmiş olup, değişiklik yapılan üyelerimizin durumları Birlik tarafından yazılı en son adresine gönderilmiş, adresinde bulunamayan üyelerin kayıtlı adreslerine ikinci kez yazılı tebligat gönderilmiştir.Bilinen en son adreslerinde bulunamayan, dolayısıyla tebligat yapılamayan üyelere ilişkin faaliyet kodları, Birliğin https://nace.tobb.org.tr web adresinde 19.11.2012 tarihinden itibaren ilanen yayımlanacaktır. İlanen yapılan bu tebligat, muhataba yapılmış sayılacaktır.
 

Borsaya kayıtlı üyelerimiz, internet sitesinde yapılan ilan tarihinden itibaren 06.12.2012 tarihine kadar TOBB'a itiraz edebilecektir. Süresinde yapılmayan itirazlar kabul edilemeyecektir.

İtirazlara ilişkin hususlar ve istenilen belgeler ''https://nace.tobb.org.tr'' adresinde yer almaktadır.

Söz konusu itirazlar aşağıda verilen form doldurulmak suretiyle Birlik tarafından istenen belgeler ile TOBB'a yapılabilecektir.

ÜYELERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR.

BORSA-FAALIYET-KODU-ITIRAZ-BASVURU-FORMU

Okunma Sayısı: 3819
resim
Tüm Duyurular

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç