21
Sayın Üyemiz,
(Üyeye Özel)
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Borsamıza gönderilen 20.03.2023 tarihli, 3245 sayılı yazıda;
Deprem bölgesinde sanayi, ticaret ve istihdamın yeniden canlandırılması, deprem bölgesinde faaliyet gösteren şirketlerin daha hızlı toparlanması amacıyla TOBB tarafından "Tedarikçim Deprem Bölgesinden" projesi başlatılmış olduğu ve  proje ile özellikle büyük ölçekli şirketlerin hammadde ve yarı mamul alımlarını deprem bölgesindeki firmalardan tedarik etmesinin amaçlandığı belirtilmektedir. 
Bu kapsamda sahadan gelen talepler doğrultusunda deprem bölgesindeki satıcıları alıcılar ile bir araya getirecek çevrimiçi bir platform oluşturulmuştur. Söz konusu platformda, kayıt ve listeleme süreçleri başta olmak üzere tüm işlemler ücretsiz olarak sunulmaktadır. 
Söz konusu platforma https://tobbdeprem.globalpiyasa.com linkinden ulaşılabilmektedir. 
Bu platform aracılığıyla;
  • Deprem bölgesindeki satıcılar, platform üzerinden ürünlerini sergileyebilmekte, sisteme kayıtlı olan şirketlerle iletişime geçebilmektedir.
  • Deprem bölgesinden alım yapmak isteyen alıcılar da, doğrudan deprem bölgesindeki (il bazında) tedarikçilere ulaşabilmekte ve deprem bölgesinden tedarik etmeyi ön gördüğü ürüne yönelik talep oluşturabilmektedir. 
Bilgilerinize sunulur.
Saygılarımızla

Kütahya Ticaret Borsası
Genel Sekreterliği
Okunma Sayısı: 299
Tüm Duyurular

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç