Entries for 'kutbo'

14
KÜTAHYA'DA ORGANİZE HAYVANCILIK BÖLGESİ KURULUYOR
Organize Hayvancılık Bölgesi projesi ile orta ve büyük ölçekli işletmelerin oransal olarak artışını sağlama, girdileri uygun maliyetlerle temin ederek karlılığı artırma, hayvancılık işletmelerinin yerleşim yerlerinin dışına çıkarılması, tek tip projelerle ilk yatırım maliyetlerini azaltma, hayvancılık işletmelerinin çevreye olan olumsuz etkilerini azaltma, üretim çıktılarını daha yüksek fiyatlarla pazarlama, üretici ve sanayici entegrasyonu ile istihdama katkı sağlama hedefleniyor.

[Devamını oku...]

16
Sayın Üyemiz,
(Üyeye Özel)

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Borsamıza gönderilen 17.10.2023 tarihli 11202 sayılı yazıda;

• Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlamalarının bu yıl büyük bir coşkuyla gerçekleştirilirken "İstiklalden istikbale" köprüler kurmak adına tüm kurum ve kuruluşlarla güçlü koordinasyon içerisinde, ülkemizin dört bir yanında birçok proje ve etkinliğin hayata geçirildiği,

[Devamını oku...]

03
TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri 19 Ekim 2023 Perşembe günü 10.00-17.00 saatleri arasında Borsamız Hizmet Binasında gerçekleştirilecektir.

[Devamını oku...]

12
TOBB İL KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇİMLERİ
Türkiye’de girişimciliğin özendirilmesi ve girişimcilik kültürünün gelişmesine öncülük etmek amacıyla, Oda/Borsalar bünyesinde faaliyetlerini yürüten Türkiye’nin en büyük girişimci ağı TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ile TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu üyelik başvuruları başlamıştır. 

[Devamını oku...]

10
Sayın Üyemiz,
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden Borsamıza gelen yazıda;
TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimlerinin Oda/Borsalarda 19 Ekim 2023 Perşembe günü 10:00 - 17:00 saatleri arasında gerçekleştirileceği bildirilmiştir. 

[Devamını oku...]

10
EL VERİN EV YAPALIM KAMPANYASI

İş Dünyası Konut Seferberliği

Kahramanmaraş merkezli iki büyük deprem yaşadık, 50 binden fazla canımızı kaybettik. 100 binlerce ev yıkıldı ve kullanılamaz hale geldi. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar, yakınlarına da sabırlar diliyoruz. Milletimizin başı sağ olsun.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 47İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Tüm Duyurular

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç