Haberler

Doğa Kolejinden KÜTBO Üyelerine Özel Eğitim İndirimi

  • 23.07.2019
  • kutbo

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) ile Kütahya Doğa Koleji arasında Borsa üyeleri ve çalışanlarının eğitim hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilmesi amacıyla protokol imzalandı.

 

KÜTBO ile Kütahya Doğa Koleji arasında imzalanan protokol çerçevesinde; Borsa üyeleri, Doğa Koleji Kütahya Kampüsüne yaptıracakları yeni kayıtlarda 2019-2020 eğitim ve öğretim dönemlerine ait liste fiyatları içindeki eğitim ücretleri üzerinden % 40 oranında indirim yapılacak. Ayrıca indirim oranına ek olarak %5 kardeş, %6 peşin ödeme indirimi uygulanacak.

 

KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Borsa üyelerine her alanda verilen hizmet ve  destekleri sürdürmek için çeşitli çalışmalar yaptıklarını belirterek Doğa Kolejiyle yapılan protokol ile önemli bir indirim sağlandığını söyledi.

 

Başkan Gültekin, imzalanan indirim protokolünün hayırlı olması temennisinde bulunarak eğitim alanındaki çalışmalarının devam edeceğini sözlerine ekledi.  

  • Doğa Kolejinden KÜTBO Üyelerine Özel Eğitim İndirimi
  • Doğa Kolejinden KÜTBO Üyelerine Özel Eğitim İndirimi

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç