Haberler

KÜTBO YÖNETİMİNDEN KÜTAHYA İL JANDARMA KOMUTANINA ZİYARET

  • 20.11.2023
  • kutbo
Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, beraberindeki heyet ile birlikte Kütahya İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Murat Kırbaç’a ziyarette bulundu.
 
Borsa tarafından yapılan çalışma ve faaliyetlerden bahseden KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, İlimizdeki projeler, eğitim, yatırımlar ve ihtiyaç duyulan iyileştirmeler gibi konularda fikir alış verişi yapıldı.
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Kütahya İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Murat Kırbaç, KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
 
KÜTBO Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Meclis Başkanı Halit Topbaş, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Ali Okumuş, Sayman Üye Ali Doğanay, Yönetim Kurulu Üyesi Eser Dinç ve Genel Sekreter Yasemin Yol’un katılım sağladığı ziyaret karşılıklı iyi dilek ve temennilerin ardından sona erdi.
  • KÜTBO YÖNETİMİNDEN KÜTAHYA İL JANDARMA KOMUTANINA ZİYARET

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç