Haberler

KURBAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN!

  • 16.06.2024
  • kutbo
Milletimizin birlik ve beraberliğinin en güzel şekilde sergilendiği, milli ve manevi duyguların yoğunlaştığı, yardımlaşma ve dayanışmanın zirveye ulaştığı Kurban Bayramı'nı coşkuyla kutluyoruz.
 
Bu mübarek bayram vesilesiyle sevdiklerimizle bir araya gelmenin, sofralarımızı paylaşmanın ve bayramın coşkusunu birlikte yaşamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
 
Bayramlar; birbirimize sevgi ve saygıyla yaklaştığımız, dargınlıkları unuttuğumuz, kin ve nefret duygularını geride bıraktığımız özel günlerdir. Bu özel günlerde, ihtiyaç sahiplerini de unutmamalı, onların da bayram sevincini paylaşmaya gayret göstermeliyiz.
 
Yardımlaşma ve dayanışmanın öneminin arttığı bu mübarek bayramda, yoksullara, muhtaçlara ve kimsesizlere yardım eli uzatmak, bayramın ruhuna uygun davranışlar sergilemek hepimizin görevidir.
 
İş dünyamız da bu vesileyle üretime, yatırıma, ticarete ve ihracata ağırlık vererek ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmalı, bayramın bereketini ekonomiye de yansıtmalıdır.
 
Bu duygu ve düşüncelerle, Milletimizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyor, bu mübarek bayramın ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur, bolluk ve bereket getirmesini diliyorum.
 
Necati GÜLTEKİN
Kütahya Ticaret Borsası
Yönetim Kurulu Başkanı
  • KURBAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN!

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç