Başarı Hikayeleri...
12
03
11
25

Kütahya Ticaret Borsası Üyesi Korkmazlar Gıda San. ve Tic. A.Ş. sahibi, Zeynek Korkmaz'ın başarı hikayesi. 

[Devamını oku...]

14
ENES DÖĞER

1993 yılında Kütahya da doğdum. Kütahya Teknik ve Endüstri  Meslek Lisesinden 2012 yılında mezun oldum. 2015 yılında DPÜ Yapı İşlerinde işe başladım.  

[Devamını oku...]

08
CEYDA GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Ceyda Gıda Mad. Tic.Ltd.Şti.nin Yönetim Kurulu Başkanı Halit Ceylan1960 yılı Afyonkarahisar doğumluyum. Evliyim, 2 oğlum var. İlk ve ortaokul tahsilimden sonra Tügsaş yani bilinen ismi ile Azot Sanayi Fabrikası’nın çıraklık okulunda 2 yıl eğitimin ardından, aynı fabrikada çalışmaya başladım. Bir yandan çalışırken bir yandan da Akşam Ticaret Lisesi’ni bitirdim. Çalışma hayatımla eğitim hayatım eş zamanlı devam etti, üniversite sınavlarında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünü kazandım. Gece çalışıp, gündüz üniversiteme devam ediyordum. 1987 yılında okulumdan başarı 

[Devamını oku...]

17
GÜLTEKİN TİCARET TARIM ÜRN. LTD. ŞTİ.

10.02.1965 Kütahya da doğdum. Küçük yaşlarda  yaz tatillerinde rahmetli babama yardım ederek  ondan zahire ticareti ile ilgili  çok şey öğrendim. Liseden mezun olduktan sonra Zahire ve Gübre ticaretini uzun yıllar yaptım.  Zahire ve gübre ticareti işlerimi genişleterek firmamı tüzel kişiliğe geçirdim.

[Devamını oku...]

Kalite

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç