Kurum Kültürü / Vizyon / Misyon

Kurum Kültürü

Kütahya Ticaret Borsası, ülkemizdeki ve dünyadaki tarım, hayvancılık alanındaki gelişmelere açık, öğrendiğini yaşama geçiren ve paylaşan, Tarım ve Hayvancılık sektörü paydaşlarının ve çalışanlarının beklentilerine ve ihtiyaçlarına önem veren, toplumsal sorumluluk sahibi, öncü ve örnek bir kurumdur.


Vizyonumuz

Çağdaş ve Modern Borsacılık anlayışıyla, üyelerine en iyi hizmet vermek, Bölgeyi tarımsal ticaret açısından cazibe merkezi haline getirmeye öncülük edecek çalışmaları yapmak ve yapılan çalışmalara katkı sağlayarak, Güçlü bir borsa olmak.Misyonumuz

Kanunlarla verilen yetkiler çerçevesinde, üyelerine zamanında ve kaliteli hizmet sunar. Üyelerinin taleplerini karşılar, üyelerinin hak ve menfaatlerini korur. Sektöründe gelişmelerini sağlamak için uygun ortamlar hazırlar ve üyelerini her türlü platformda temsil eder. Topluma ve çevreye karşı sorumluluk bilincinde, Kütahya'nın tarım ve hayvancılık ticaretinde bölgede öncü bir aktör olmasını sağlar.
Kalite

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç