Lütfen bir mod seçin: Denetim Panelini Göster? Büyüt 
Laboratuvar

Kütahya Ticaret Borsası Kurulduğu tarihten bu yana her geçen gün büyüyerek,  Üyelerinden aldığı destek ve güç ile ülke ve bölge ekonomisine katma değer sağlamakta ve bölgemizdeki büyüme ile doğru orantılı olarak gelişmektedir.

Borsamız istikrarlı bir şekilde yeni projelere imza atarak üyelerini daima yeniliklerle buluşturma gayreti içerisindedir. Bu kapsamda Kütahya Ticaret Borsası üyelerine günümüz şartlarına uygun laboratuvar hizmeti vermektedir.

Kütahya Ticaret Borsası Laboratuvarında 2019 Temmuz ayı itibari ile Hububat Analizleri yapılmaya başlanmış olup, Perten INFRAMATIC 9500 NIR Analiz Cihazı hizmete sunulmuştur.  Buğday, Arpa, Mısır vb. gibi tahılların analizlerinin çok kısa sürede yapılması sağlanmaktadır.

 Laboratuvarımızda yapılan analizler;
  

  • ·        Rutubet (%)
  • ·        Hektolitre (Kg/Hl)
  • ·        Protein (%)
  • ·        Yaş Gluten (%)
  • ·        Sedimantasyon


Kütahya Ticaret Borsası analiz kapsamını genişletmek ve ilimiz üreticilerinin analiz taleplerine cevap verebilmek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

 

  

 

 

 Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç